Кардіолог Чернігів. Консультація кардіолога. Обстеження серця. ЕКГ, Холтер, УЗД серця Доплер ЕХО. Віді поліклініка.

Запишіться до кардіолога за тел. 0462-612-400, 050-338-15-15, 067-46-441-46

Кардіолог в Чернігові, консультація кардіолога, Віді поліклініка

Де в Чернігові отримати консультацію кардіолога?

В Віді поліклініці ви можете отримати консультацію кваліфікованого лікаря кардіолога, пройти сучасну ефективну діагностику серцево-судинної системи - зробити ЕКГ, пройти ультразвукову діагностику серця (УЗД Кольорова Доплер ЕХО кардіографія), також поставити добовий Холтер ЕКГ, добовий монітор артерільного тиску АТ, провести тести з навантаженнями (Велоергометрія).

Прийом проводить кваліфікований досвідчений лікар кардіолог - Ходовицька Мар'яна Йосипівна

Адреса: Чернігів, проспект Миру 44, територія міської лікарні №1

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-15:00, СБ 09:00-12:00;

Прийом лікаря здійснюється за попереднім записом.

Вартість консультації лікаря кардіолога у Віді поліклініці

 • 570 грн. Консультація лікаря-кардіолога
 • 470 грн. Консультація дитячого кардіолога
 • 1350 грн. Обстеження серця + консультація кардіолога (Включає: ЕКГ із розшифровкою, УЗД серця Доплер Ехо-кардіографія, консультацію лікаря кардіолога за результатами обстеження).

Послуги Види поліклініки в області кардіо-діагностики:

 • 230 грн. Електрокардіограма ЕКГ
 • 680 грн. Ультразвукова діагностика - УЗД серця (Кольорова Доплер Ехокардіографія)
 • 680 грн. Добове холтерівське моніторування ЕКГ 2-х кан. (Холтер ЕКГ)
 • 750 грн. Добове холтерівське моніторування ЕКГ 3-х кан. (Холтер ЕКГ)
 • 550 грн. Добове моніторування артеріального тиску (Монітор АТ)

Коли слід звертатися до Кардіолога?

Обов'язково зверніться до кардіолога, якщо вас турбує серце, є скарги. Якщо ви вже давно, більше року не діагностували стан свого серця, особливо у віці старше 40 років. Також при заняттях спортом, підвищеному навантаженні на організм внаслідок фізичної чи розумової діяльності, стресів. Своєчасна діагностика дозволяє розпочати лікування в той час, коли воно найбільш еффективне, попередити розвиток небезпечних серцево-судинних захворювань.

Основні симптоми при захворюваннях серця: неприємні відчуття в області серця, біль у серці, біль у грудях, задишка, сильне серцебиття, різкі зміни серцебиття, підвищений або знижений артеріальний тиск, головний біль у потиличній ділянці, надмірна пітливість, слабкість та запаморочення, ціаноз (синюватий відтінок шкіри та слизових оболонок), блідість шкіри.

Які основні кардіологічні захворювання?

 • Гіпертонічна хвороба - це захворювання основною ознакою, якої є підвищений артеріальний тиск;
 • Ішемічна хвороба серця (ІХС) - порушення кровопостачання міокарда та ураження коронарних артерій серця;
 • Атеросклероз - хронічне захворювання кровоносних судин;
 • Стенокардія — напади раптового болю в грудях внаслідок гострої нестачі кровопостачання міокарда — клінічна форма ішемічної хвороби серця.
 • Аритмія - це порушення серцевого ритму або провідності, які можуть проявлятися зміною частоти і сили серцевих скорочень;
 • Інфаркт міокарда - це омертвіння якоїсь ділянки тканини через закупорку судини, що живить цю тканину.

Опис методів кардіо-діагностики:

Електрокардіограма ЕКГ - це першочергове обстеження, з якого лікар кардіолог отримує інформацію про здоров`я вашого серця. ЕКГ надає інформацію про частоту серцевих скорочень, зміни у ритмі серця, наявність пошкоджень міокарда, зміни у серцевій провідності, фізичний стан органу.

Ультразвукове дослідження серця (Допплер - Ехо-КГ) дуже інформативний метод діагностики, дає можливість режимі реального часу вивчити роботу серця, простежити зміни швидкості та особливості руху крові у передсердях та шлуночках. Метод дає повне уявлення про стан серця: його анатомію, роботу, структури, скоротливість, патологічні зміни, дозволяє оцінити швидкість і напрямок руху крові в різних камерах серця. Ультразвукові дослідження є безпечними та можуть бути виконані багаторазово, що дозволяє проводити динамічне спостереження на різних етапах лікування та оцінити еффективність лікування.

Холтер-ЕКГ (добове моніторування електрокардіограми) - сучасний метод дослідження діяльності вашого серця (фіксує зміни ЕКГ протягом доби та більше). Дозволяє зафіксувати порушення ритму серця (аритмії) та ішемічні зміни при звичайному рівні фізичних та психоемоційних навантажень, що супроводжують пацієнтів у реальних умовах життя. Цей метод дослідження може бути корисним для виявлення небезпечних для життя порушень ритму та ішемічної хвороби серця.

Добове моніторування артеріального тиску (АТ) - надає повну картину рівня АТ та частоти серцевих скорочень (ЧСС) пацієнта протягом доби (у звичайних, повсякденних умовах, без обмежень рівня звичайного навантаження). Вимірювання проводиться кожні 15-20 хвилин протягом дня і кожні 30-40 хвилин уночі. Ви маєте унікальну можливість отримати об'єктивні дані щодо такого мінливого показника, як АТ, що дуже важливо для виявлення підвищеного тиску та розробки індивідуальної схеми лікування.

Тести з фізичним навантаженням (велоергометрія) - дозволяють об'єктивно оцінити вплив дозованого фізичного навантаження на діяльність серцево-судинної системи (контролюється ЕКГ та АТ), виключити або виявити ішемічну хворобу серця (ІХС) та ступінь її прояви, визначити толерантність до фізичного навантаження. Підбір адекватної терапії у хворих на ІХС. Визначити реакцію АТ на фізичне навантаження.

Рекомендоване обстеження - комплексне обстеження серця, яке включає УЗД серця (Доплер ЕХО-КГ), електрокардіограму ЕКГ та консультацію лікаря кардіолога. Обстеження здійснюється з метою профілактики та діагностики стану здоров'я серцево-судинної системи. Своєчасна діагностика надає можливість виявити проблеми, що зароджуються на ранніх стадіях, коли можливе найбільш ефективне їх лікування.

Запис до лікаря кардіолога та на обстеження за телефоном

(Вам запропонують обрати зручний для вас день та час для відвідування Віді поліклініки)

Онлайн запис у Віді поліклініку

Для запису заповніть онлайн форму, вказавши необхідну послугу, зручну дату та час для візиту. З вами зв'яжеться співробітник реєстратури у робочий час.

Запис онлайн

Оплата

Сплатити послугу ви можете готівкою, платіжною карткою Visa/Mastercard, або за допомогою банківського переказу (для юридичних осіб).

Знижки

Діють знижки для воїнів ЗСУ, працівників медицини.

Вища акредитація МОЗ

Сучасні якісні медпослуги

Комфорт для кожного клієнта

Контакти

 • Графік роботи

 • Понеділок-П'ятниця: 09:00 - 15:00
 • Субота: вихідний
 • Неділя: вихідний