Комплексне обстеження серця в Чернігові, консультація кардіолога, Віді поліклініка.

Діагностика захворювань серцево-судинної системи та Їх профілактика. Запис на обстеження за тел. 0462-612-400, 050-338-15-15, 067-46-441-46

Комплексне обстеження серця в Чернігові, консультація кардіолога,  Віді поліклініка

Де в Чернігові пройти комплексне обстеження серця?

Бажаєте перевірити серце? У Віді поліклініці ви можете отримати комплексну послугу в області кардіології - пройти обстеження серця, яке включає зняття електрокардіограми ЕКГ та ультразвукове дослідження - УЗД серця (Кольорова Доплер ЕХОкардіографія). За результатами діагностики кваліфікований лікар кардіолог надасть рекомендації по підтриманню здоров'я, призначить необхідне лікування.

Прийом проводить кваліфікований досвідчений лікар кардіолог - Ходовицька Мар'яна Йосипівна

Адреса: Чернігів, проспект Миру 44, територія міської лікарні №1

Графік роботи: Віді поліклініка працює ПН-ПТ 09:00-15:00;

Вартість комплексного обстеження:

  • 1350 грн. Комплексне обстеження серця з консультацією кардіолога

Також Віді поліклініка пропонує розширену кардіо-діагностику:

  • 680 грн. Добове холтерівське моніторування ЕКГ 2-х кан. (Холтер ЕКГ)
  • 750 грн. Добове холтерівське моніторування ЕКГ 3-х кан. (Холтер ЕКГ)
  • 650 грн. Добове моніторування артеріального тиску (Монітор АТ)

Коли звертатись до кардіолога?

Кардіологічні захвоювання дуже поширені, тому рекомендується регулярно, раз на рік, проходити обстеження в цілях профілактики, особливо людям у віці старше 40 років. Регулярні обстеження дозволяють вчасно діагностувати порушення, коли лікування найбільш ефективне та є можливість попередити розвиток захворювань.

Основні симптоми при захворюваннях серця: неприємні відчуття в області серця, біль у серці, біль у грудях, задишка, сильне серцебиття, різкі зміни серцебиття, підвищений або знижений артеріальний тиск, головний біль у потиличній ділянці, надмірна пітливість, слабкість та запаморочення, ціаноз (синюватий відтінок шкіри та слизових оболонок), блідість шкіри.

При наявності скарг не зволікайте, звертайтесь до лікаря кардіолога.

Опис методів кардіо-діагностики:

Електрокардіограма ЕКГ - це першочергове обстеження за допомогою якого лікар кардіолог отримує інформацію про здоров`я вашого серця. ЕКГ надає інформацію про частоту серцевих скорочень, зміни у ритмі серця, наявність пошкоджень міокарда, зміни у серцевій провідності, фізичний стан органу.

Ультразвукове дослідження серця (Допплер - Ехо-КГ) - це викокоінформативний метод діагностики, дає можливість режимі реального часу вивчити роботу серця, простежити зміни швидкості та особливості руху крові у передсердях та шлуночках. Метод дає повне уявлення про стан серця: його анатомію, роботу, структури, скоротливість, патологічні зміни, дозволяє оцінити швидкість і напрямок руху крові в різних камерах серця. Ультразвукові дослідження є безпечними та можуть бути виконані багаторазово, що дозволяє проводити динамічне спостереження на різних етапах лікування та оцінити еффективність лікування.

Холтер-ЕКГ (добове моніторування електрокардіограми) - сучасний метод дослідження діяльності вашого серця (фіксує зміни ЕКГ протягом доби та більше). Дозволяє зафіксувати порушення ритму серця (аритмії) та ішемічні зміни при звичайному рівні фізичних та психоемоційних навантажень, що супроводжують пацієнтів у реальних умовах життя. Цей метод дослідження може бути корисним для виявлення небезпечних для життя порушень ритму та ішемічної хвороби серця.

Добове моніторування артеріального тиску (АТ) - надає повну картину рівня АТ та частоти серцевих скорочень (ЧСС) пацієнта протягом доби (у звичайних, повсякденних умовах, без обмежень рівня звичайного навантаження). Вимірювання проводиться кожні 15-20 хвилин протягом дня і кожні 30-40 хвилин уночі. Ви маєте унікальну можливість отримати об'єктивні дані щодо такого мінливого показника, як АТ, що дуже важливо для виявлення підвищеного тиску та розробки індивідуальної схеми лікування.

Тести з фізичним навантаженням (велоергометрія) - дозволяють об'єктивно оцінити вплив дозованого фізичного навантаження на діяльність серцево-судинної системи (контролюється ЕКГ та АТ), виключити або виявити ішемічну хворобу серця (ІХС) та ступінь її прояви, визначити толерантність до фізичного навантаження. Підбір адекватної терапії у хворих на ІХС. Визначити реакцію АТ на фізичне навантаження.

Запис на обстеження за телефоном

(Вам запропонують обрати зручний для вас день та час для відвідування Віді поліклініки)

Онлайн запис у Віді поліклініку

Для запису заповніть онлайн форму, вказавши необхідну послугу, зручну дату та час для візиту. З вами зв'яжеться співробітник реєстратури у робочий час.

Запис онлайн

Оплата

Сплатити послугу ви можете готівкою, платіжною карткою Visa/Mastercard, або за допомогою банківського переказу (для юридичних осіб).

Знижки

Діють знижки для воїнів ЗСУ, працівників медицини.

Вища акредитація МОЗ

Сучасні якісні медпослуги

Комфорт для кожного клієнта

Контакти

  • Графік роботи

  • Понеділок-П'ятниця: 08:00 - 20:00
  • Субота: 08:00 - 14:00
  • Неділя: вихідний