Консультація лікаря гематолога. Віді поліклініка Чернігів.

Запис до лікаря гематолога в Чернігові за тел. 0462-612-400, 050-338-15-15, 067-46-441-46

Гематолог в Чернігові, консультація гематолога, Віді поліклініка

Де в Чернігові отримати консультацію гематолога?

У Віді поліклініці ви можете отримати консультацію кваліфікованого лікаря гематолога.

Адреса: Чернігів, проспект Миру 44, територія міської лікарні №1.

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-18:00, СБ 08:00-13:00;

Лікар гематолог в Віді поліклініці

Осадців Іван Васильович - лікар-гематолог вищої категорії. Автор більше 30 друкованих наукових праць з питань гематології. В своїй роботі використовує сучасні медичні технології, в т.ч. молекулярно-генетичні дослідження.

Що лікує лікар гематолог?

Гематолог - це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань крові, кісткового мозку та лімфатичної системи.

Показання для звернення до гематолога. Кому і коли звертатись до гематолога?

 • Дорослі пацієнти всіх вікових груп:
  • - зі змінами в аналізах крові - зниженими, чи підвищеними показниками гемоглобіну, еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів, білірубіну;
  • - з клінічними проявами ураження кровотворної та лімфатичної систем - збільшенням лімфовузлів і селезінки, схильністю до кровотеч, появи геморагій на шкірі у вигляді "синців" та дрібноточкових висипань, зміною кольору шкіри (блідість, жовтяниця), зміна нігтів (ламкість, "цвітіння"), ламкість, блідість та сухість волосся, "безпричинне" підвищення температури тіла, запалення слизової порожнини рота, часті простудні захворювання.
 • Жінки, які перебувають у віці репродуктивної здатності, які мають залізодефіцит, тобто зниження гемоглобіну, або феритину (явна, або скрита анемія). Така цільова група жінок, котрі, в більшості випадків мають гіперменструальний синдром ("рясні" та довготривалі місячні) потребує комплексного ведення із висококваліфікованим лікарем-гінекологом, котрий, окрім звичайного огляду, володіє методом УЗД матки та яїчників. Іноді анемія "маскує" якісь інші захворювання, в т.ч. злоякісні. Консультація гематолога, коагулограма, адгезія, агрегація тромбоцитів - допоможуть розібратись із цією проблемою.
 • Вагітні жінки з анемією (низьким гемоглобіном, феритином). Практично кожна вагітна жінка має явну, або скриту анемію. Середня та важка анемія потребує консультації гематолога для виключення станів, що загрожують як матері, так і дитині.
 • До групи підвищеного ризику відносяться жінки та чоловіки 1968-1986 років народження (котрим на момент Чорнобильської катастрофи було від 0 до 18 років). Консультація гематолога, в т.ч. аналізи крові дають можливість діагностувати хвороби крові та лімфовузлів на ранніх стадіях для вчасного лікування.

Напрямки роботи лікаря гематолога

 • Встановлення діагноза захворювання крові та лімфатичних вузлів із використанням сучасних гематологічних, цитологічних, цитохімічних, імунологічних, молекулярно-генетичних та інших лабораторних досліджень, в т.ч. із використанням ультразвукових, ендоскопічних, рентгенологічних досліджень, КТ, РЕТ КТ, МРТ та ін.;
 • Індивідуальний підбір сучасних методів лікування гематологічних захворювань в амбулаторних умовах, а при необхідності, направлення пацієнтів на подальше стаціонарне лікування у відповідні спеціалізовані гематологічні відділення медичних закладів як в Україні, так і за кордоном;
 • Консультації вдома для важких, некурабельних, паліативних та нетранспортабельних пацієнтів із вираженим анемічним синдромом, лейкемоїдними реакціями крові, в тім числі, для некурабельних онко-гематологічних хворих. Такі консультації проводяться після обов'язкового огляду сімейним лікарем та наявності у пацієнта свіжих (1-3 дні) клінічних, біохімічних аналізів крові, загального аналіза сечі.

Прийом лікаря здійснюється за попереднім записом.

Вартість консультації лікаря гематолога у Віді поліклініці

 • 570 грн. Консультація лікаря гематолога

Запис до лікаря за телефоном

(Вам запропонують обрати зручний для вас день та час для відвідування Віді поліклініки)

Онлайн запис у Віді поліклініку

Ви можете записатися у Віді поліклініку у будь-який час 24/7, для цього заповніть просту онлайн форму, вказавши необхідну послугу, зручну дату та час для візиту. З вами зв'яжеться працівник реєстратури у робочий час.

Запишіться онлайн!

Оплата

Сплатити послугу ви можете готівкою, платіжною карткою Visa/Mastercard, або за допомогою банківського переказу (для юридичних осіб).

Знижки

Діють знижки для воїнів ЗСУ, працівників медицини.

Вища акредитація МОЗ

Сучасні якісні медпослуги

Комфорт для кожного клієнта

Контакти

 • Графік роботи

 • Понеділок-П'ятниця: 08:00 - 18:00
 • Субота: 08:00 - 13:00
 • Неділя: вихідний