Комплексне обстеження очей в Чернігові, консультація офтальмолога, Віді поліклініка

Профілактика та діагностика захворювань очей. Сучасна безконтактна діагностика. Запис за тел. 0462-612-400, 050-338-15-15, 067-46-441-46

Обследование глаз в Чернигове, сделать Обследование организма CHECK-UP, Види поликлиника

Де в Чернігові пройти комплексне обтеження очей?

В офтальмологічному центрі Віді поліклініки ви можете не просто перевірити зір, а й одразу пройти повноцінне обстеження очей за всіма ключовими параметрами та отримати консультацію кваліфікованого лікаря офтальмолога. Обстеження очей проводиться швидко та безконтактно з використанням сучасного японського обладнання TOPCON. Лікар отримує детальну інформацію про стан здоров'я ваших очей після чого при необхідності призначає лікування або дає рекомендації щодо підтримки здоров'я та збереження зору.

Адреса: Чернігів, проспект Миру 44, територія міської лікарні №1

Графік роботи: Віді поліклініка працює ПН-ПТ 08:00-15:00;

Консультація лікаря офтальмолога з обстеженням включає:

Перевірка зору (Visus) - перевірка гостроти зору з використанням проектора оптотипів.

Рефрактометрія - дослідження оптичних властивостей ока; Дозволяє визначити короткозорість (людина погано відрізняє віддалені від нього предмети, хоча чітко бачить ті, які розташовані близько), далекозорість (людина нечітко бачить предмети, що знаходяться поруч, але добре може розглянути віддалені), асигматизм (предмет бачиться нечітко, з розмитими контурами).

Пневмотонометрія – безконтактний вимір внутрішньоочного тиску, контроль рівня ВГД дозволяє на ранніх стадіях виявити розвиток глаукоми, яка прогресуючи викликає атрофію зорового нерва аж до повної сліпоти.

Офтальмоскопія - огляд очного дна, що дозволяє оцінити сітківку, диск зорового нерва, судини очного дна. Визначити різну патологію: місця розривів сітківки та їх кількість; виявити витончені ділянки, які можуть призвести до виникнення нових осередків хвороби.

Біомікроскопія ока - мікроскопія живого ока, або біомікроскопія, є надзвичайно тонким і досить точним методом дослідження, який відкриває широкі можливості вивчення фізіології та патології органу зору.
За допомогою біомікроскопії можливе дослідження нормальних тканинних структур функціонуючого ока, спостереження за найдрібнішими змінами в ньому.
Метод біомікроскопії необхідний для встановлення раннього діагнозу цілого ряду очних захворювань та проведення диференціальної діагностики;

Визначення характеру зору (тест на кольоросприйняття) - призначений для визначення характеру та ступеня розладу бінокулярного зору.

  За допомогою тесту на кольоросприйняття:
 • дослідити характер зору (бінокулярне, одночасне, монокулярне);
 • визначити провідне око;
 • визначити величину кута косоокості при нормальній кореспонденції сітківок;
 • встановити характер аномальної кореспонденції сітківок;

Коли звертатись до офтальмолога?

Рекомендується регулярно звертатися до офтальмолога та проходити обстеження очей з метою отримання інформації про здоров'я очей, профілактики захворювань, їх своєчасне виявлення та лікування.

Без зволікань звертайтеся до лікаря офтальмолога при присутності скарг, наявності симптомів захворювань очей: погіршення зору, біль в очах, дискомфорт, тривале почервоніння очей, свербіж в очах, посилена сльозотеча або поява слизово-гнійних виділень в очах, наявність стороннього тіла, травма, пошкодження ока, сильна чутливість до світла;

Вартість консультації офтальмолога

 • 750 грн. Консультація лікаря офтальмолога з комплексним обстеженням очей

Нова послуга! Оптична когерентна томографія (ОСТ, ОКТ) у Чернігові.

Оптическая когерентная томография в Чернигове

Нова якість діагностики! В офтальмологічному центрі Віді поліклініки встановлено нове високотехнологічне діагностичне обладнання – оптичний когерентний томограф ОСТ OPTOPOL Revo NX 130 з функцією ангіографії. Цей апарат дозволяє проводити високоточну ефективну діагностику очей.

 • Технологія iTrackingTM компенсує мимовільні рухи очей та моргання. Усунення руху очей і миготіння забезпечує високу роздільну здатність зображень для ангіо ОКТ не створюючи незручностей для пацієнта.
 • Найшвидший у світі ОСТ до 130000 А сканів за секунду.
 • Розпізнавання 8 шарів сітківки.
 • Візуалізація стану сітківки за допомогою зображення з надзвичайно високою роздільною здатністю (цифрова – 3мкм).
 • Виявлення патологій на ранніх стадіях (наприклад, виявлення невеликих змін ліпофусцин у пігментному епітелії сітківки як при ФА).

 • Функція ангіографії дозволяє візуалізувати 3D зображення кровообігу очей.
 • ОКТ обстеження безболісне та безпечне для здоров'я людини, може виконуватись багаторазово для відстеження динаміки захворювання та еффективності лікування.

  ОКТ обстеження - це розширена діагностика ока, яка призначається лікарем офтальмологом при наявності показань.

  Запис на обстеження очей

  Адреса: Чернігів, проспект Миру 44, територія міської лікарні №1

  Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-18:00, СБ 08:00-13:00;

  Прийом лікаря здійснюється за попереднім записом.

  (Вам запропонують вибрати зручний для вас день та час для відвідування Віді поліклініки)

  Онлайн запис у Віді поліклініку

  Для запису заповніть онлайн форму, вказавши необхідну послугу, зручну дату та час для візиту. З вами зв'яжеться співробітник реєстратури у робочий час.

  Запис онлайн

  Оплата

  Сплатити послугу ви можете готівкою, платіжною карткою Visa/Mastercard, або за допомогою банківського переказу (для юридичних осіб).

  Знижки

  Діють знижки для воїнів ЗСУ, працівників медицини.

  Вища акредитація МОЗ

  Сучасні якісні медпослуги

  Комфорт для кожного клієнта

  Контакти

  • Графік роботи

  • Понеділок-П'ятниця: 08:00 - 20:00
  • Субота: 08:00 - 14:00
  • Неділя: вихідний