Проктолог Чернігів. Консультація лікаря проктолога. Віді поліклініка.

Запис на консультацію лікаря проктолога за тел. (0462) 612-400, 050-338-15-15, 067-46-441-46

Проктолог в Чернігові, консультація проктолога, Віді поліклініка

Де отримати консультацію проктолога?

У Віді поліклініці ви можете отримати консультацію кваліфікованого лікаря проктолога. Лікар дасть рекомендації щодо підтримки здоров'я, лікування проктологічних захворювань.

Адреса: Чернігів, проспект Миру 44, територія міської лікарні №1 ( подивитися на карті).

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-15:00, СБ 09:00-12:00;

Прийом лікаря здійснюється за попереднім записом.

Вартість консультації лікаря проктолога у Віді поліклініці

 • 570 грн. Первинна консультація лікаря проктолога
 • 470 грн. Повторна консультація лікаря проктолога
 • 2100 грн. Колоноскопія

Проктологія

– область медицини, яка спрямована на діагностику та лікування різних захворювань заднього проходу, прямої кишки та тих органів, які до них прилягають.

Коли потрібно звертатися до проктолога?

Симптоми проктологічних захворювань: частий стілець та стілець із затримками, запор, здуття живота, біль у животі, свербіж та будь-які інші неприємні відчуття у задньому проході, кров у калі та після дефекації. Будь-яка з цих ознак може свідчити про захворювання.

Якщо у вас з'явилися симптоми проктологічних захворювань - не варто боятися, якнайшвидше зверніться до проктолога. Лікар точно визначить діагноз та причини хвороби, призначить лікування. Чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим простіше буде лікування. Сучасна медицина дозволяє ефективно лікувати захворювання на початкових стадіях у переважній більшості випадків.

Проктологічні захворювання

Найбільш поширеними захворюваннями є: геморой, папіліт, дисбактеріоз, анальні тріщини, парапроктит, коліт, поліпи, кондиломатоз, епітеліальний куприковий хід, рак прямої кишки.

Діагностика в області проктології:

 • огляд лікаря
 • ректороманоскопія – візуальний огляд слизової оболонки прямої кишки. Дослідження здійснюється за допомогою спеціального приладу – ректороманоскопа.
 • колоноскопія - медичний ендоскопічний діагностичний метод, під час якого лікар оглядає та оцінює стан внутрішньої поверхні товстої кишки за допомогою ендоскопа. Колоноскопія дає можливість візуально діагностувати такі захворювання, як утворення виразки, поліпи та ін., а також провести біопсію.

Запис до лікаря за телефоном

(Вам запропонують обрати зручний для вас день та час для відвідування Віді поліклініки)

Онлайн запис у Віді поліклініку

Для запису заповніть онлайн форму, вказавши необхідну послугу, зручну дату та час для візиту. З вами зв'яжеться співробітник реєстратури у робочий час.

Запис онлайн

Оплата

Сплатити послугу ви можете готівкою, платіжною карткою Visa/Mastercard, або за допомогою банківського переказу (для юридичних осіб).

Знижки

Діють знижки для воїнів ЗСУ, працівників медицини.

Вища акредитація МОЗ

Сучасні якісні медпослуги

Комфорт для кожного клієнта

Контакти

 • Графік роботи

 • Понеділок-П'ятниця: 08:00 - 15:00
 • Субота: 09:00 - 12:00
 • Неділя: вихідний