УЗД малого тазу в Чернігові, гінекологічне трансвагінальне УЗД, ціна
Якісна ультразвукова діагностика,
Віді поліклініка.

Запис на УЗД за тел., 0504220303

УЗИ в Чернигове, сделать УЗИ, Види поликлиника

Де в Чернігові зробити гінекологічне УЗД малого тазу?

В Віді поліклініці ви можете пройти якісну діагностику УЗД. Віді оснащена сучасними апаратами УЗД, які дозволяють проводити високоточні ультразвукові дослідження. Прийом ведуть кваліфіковані лікарі спеціалісти.

У Виді поліклініці встановлено новий сучасний апарат УЗД преміальної лінійки SIEMENS Acuson S.

Адреса: Чернігів, проспект Миру 44, територія міської лікарні №1

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-15:00, СБ 09:00-12:00;

Ціни на УЗД діагностику:

  • 520 грн. УЗД малого тазу (гінекологічне трансвагінальне)

УЗД малого тазу

- для якісного огляду органів малого тазу у жінок застосовують трансвагінальне обстеження – воно дозволяє розглянути всю статеву систему: матку, маткові труби та яєчники.

Коли слід робити гінекологічне УЗД?

УЗД малого тазу у жінок необхідно проводити при порушеннях менструального циклу (затримка менструації, початок менструації раніше терміну, кровотечі в середині циклу), при рясних або мізерних менструаціях, за відсутності менструації, при різних виділеннях з піхви, при болях внизу живота, при появі виділень у період менопаузи.

За допомогою гінекологічного УЗД виявляються різні захворювання: від запальних гінекологічних захворювань до доброякісних та злоякісних утворень матки та яєчників (у тому числі ендометріоз, сальпінгоофорит, кісти яєчників, ендометрит та ін.).

УЗД матки дає можливість ранньої діагностики міоми матки.

УЗД малого тазу широко застосовується для моніторування фолікулярного апарату яєчників при лікуванні безпліддя та плануванні вагітності.

Ультразвукове дослідження малого таза призначається при прийомі протизаплідних і гормональних препаратів, за наявності внутрішньоматочного контрацептива («спіраль») для контролю та виявлення ускладнень.

Інші УЗД обстеження в Віді поліклініці

В Віді поліклініці ви можете пройти також інші УЗД обстеження, детальну інформацію та ціни ви можете дізнатись на сторінці УЗД в Чернігові.

Запис на УЗД за телефонами

(Вам запропонують обрати зручний для вас день і час для відвідування)

Онлайн запис у Віді поліклініку

Для запису заповніть онлайн форму, вказавши необхідну послугу, зручну дату та час для візиту. З вами зв'яжеться співробітник реєстратури у робочий час.

Запис онлайн

Оплата

Сплатити послугу ви можете готівкою, платіжною карткою Visa/Mastercard, або за допомогою банківського переказу (для юридичних осіб).

Знижки

Діють знижки для воїнів ЗСУ, працівників медицини.

Вища акредитація МОЗ

Сучасні якісні медпослуги

Комфорт для кожного клієнта

Контакти

  • Графік роботи

  • Понеділок-П'ятниця: 09:00 - 15:00
  • Субота: вихідний
  • Неділя: вихідний