УЗД молочних залоз в Чернігові, ціна
Якісна ультразвукова діагностика,
Віді поліклініка.

Запис на УЗД за тел., 0504220303

УЗИ в Чернигове, сделать УЗИ, Види поликлиника

Де в Чернігові зробити УЗД молочних залоз?

В Віді поліклініці ви можете пройти якісну діагностику УЗД. Віді оснащена сучасними апаратами УЗД, які дозволяють проводити високоточні ультразвукові дослідження. Прийом ведуть кваліфіковані лікарі спеціалісти.

У Виді поліклініці встановлено новий сучасний апарат УЗД преміальної лінійки SIEMENS Acuson S.

Адреса: Чернігів, проспект Миру 44, територія міської лікарні №1

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-18:00, СБ 08:00-13:00;

Вартість обстеження УЗД молочних залоз:

  • 570 грн. УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз

- це безпечний, доступний та високоінформативний метод дослідження грудей, що використовується як для профілактичного огляду, так і з метою виявлення різноманітних захворювань молочних залоз за наявності відповідних скарг. Дослідження дозволяє оцінити розміри, структуру тканин (переважання залізистого чи жирового компонента), наявність патологічних утворень у молочній залозі (кисти, пухлини) чи шкірі у сфері грудей. Під контролем УЗД також можна взяти пункцію з підозрілих утворень для більш точної діагностики. Під час обстеження грудей проводиться обов'язковий огляд регіонарних лімфатичних вузлів.

УЗД молочних залоз не потребує спеціальної попередньої підготовки. Для більш об'єктивної оцінки стану грудей (виявлення ознак мастопатії) рекомендується проводити дослідження на 4-8 днів від початку менструації. Однак, якщо Вас турбують болі, наявність утворень, що пальпуються в тканинах молочної залози або в пахвових областях, ультразвукове дослідження проводиться в будь-який день циклу.

Профілактика захворювань молочної залози (грудей).

Захворювання молочної залози виліковні у 90% випадках, за умови своєчасної діагностики на початковій стадії та негайного лікування. Багато жінок недооцінюють значення профілактики та ранньої діагностики, тому за статистикою близько третини випадків захворювань молочної залози діагностуються на пізніх стадіях.

Жінкам усіх вікових груп рекомендується щомісяця проводити самообстеження грудей. При виявленні відхилень або змін необхідно негайно звернутися до лікаря мамолога.
  • У віці від 20 до 39 років рекомендується щорічно відвідувати мамолога. 1 раз на 2 роки робити УЗД молочних залоз.
  • У віці від 40 до 50 років рекомендується щорічно відвідувати мамолога, щорічно робити УЗД молочних залоз, 1 раз на 2 роки мамографію молочних залоз.
  • Після 50 років рекомендується щороку відвідувати мамолога, проходити мамографію, УЗД молочних залоз.

Інші УЗД обстеження в Віді поліклініці

В Віді поліклініці ви можете пройти також інші УЗД обстеження, детальну інформацію та ціни ви можете дізнатись на сторінці УЗД в Чернігові.

Запис на УЗД за телефонами

(Вам запропонують обрати зручний для вас день і час для відвідування)

Онлайн запис у Віді поліклініку

Для запису заповніть онлайн форму, вказавши необхідну послугу, зручну дату та час для візиту. З вами зв'яжеться співробітник реєстратури у робочий час.

Запис онлайн

Оплата

Сплатити послугу ви можете готівкою, платіжною карткою Visa/Mastercard, або за допомогою банківського переказу (для юридичних осіб).

Знижки

Діють знижки для воїнів ЗСУ, працівників медицини.

Вища акредитація МОЗ

Сучасні якісні медпослуги

Комфорт для кожного клієнта

Контакти

  • Графік роботи

  • Понеділок-П'ятниця: 08:00 - 18:00
  • Субота: 08:00 - 13:00
  • Неділя: вихідний