УЗД серця в Чернігові, Доплер серця, Ехокардіографія.
Якісна ультразвукова діагностика в Віді поліклініці.

УЗД серця Чернігів, обстеження серця, Ехо серця, Доплер серця

Запис на УЗД за тел.: 0462-612-400, 050-338-15-15, 067-46-441-46

УЗД серця в Чернігові, Доплер серця, Ехо кардіографія серця, Віді поліклініка Чернігів

Де в Чернігові зробити УЗД серця?

В Віді поліклініці ви можете пройти якісну діагностику УЗД. Віді оснащена сучасними апаратами УЗД, які дозволяють проводити високоточні ультразвукові дослідження. Прийом ведуть кваліфіковані лікарі спеціалісти.

У Виді поліклініці встановлено новий сучасний апарат УЗД преміальної лінійки SIEMENS Acuson S.

Про обстеження

УЗД серця - це ефективний метод, є важливою складовою діагностики різних захворювань серцево-судинної системи. Це дослідження може бути призначене у випадках, коли є підозра на хвороби серця. УЗД серця дозволяє оцінити структуру та функцію серцевих клапанів, камер серця, стан стінок серця та рух крові. Ці дані допомагають поставити діагноз та визначити необхідне лікування. Частіше всього УЗД серця призначається для пацієнтів, у яких виникають скарги на біль у грудях, підвищений артеріальний тиск, відчуття недостатку повітря, серцебиття, набряки ніг тощо.

УЗД Доплер Ехо-Кардіографія серця, Доплер серця - метод ультразвукового дослідження, що дозволяє оцінити структурні та функціональні особливості всіх відділів серця та судин, клапанного апарату. Дає уявлення про стан кровообігу та функції міокарда. Допомагає виявити вади серця, вроджені та набуті.

Як проходить обстеження УЗД серця?

Дослідження серця з використанням ультразвукових хвиль, які використовуються щоб створити зображення серця. Це безболісний та безпечний метод.

Під час процедури УЗД серця пацієнт лягає на ліжко або крісло, а лікар наносить на груди пацієнта гель, потім лікар продовить датчиком УЗД в області серця та отримує зображення на екрані УЗД апарату. Дослідження зазвичай триває близько 30-40 хвилин.

Адреса: Чернігів, проспект Миру 44, територія міської лікарні №1

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-18:00, СБ 08:00-13:00;

Вартість обстеження УЗД серця:

  • 680 грн. УЗД серця (Кольорова Доплер Ехокардіографія)

Інші послуги в області кардіології

Консультація кардіолога - в Віді поліклініці ви можете отримати консультацію кваліфікованого лікаря кардіолога, деталі на сторінці консультація кардіолога в Чернігові.

Комплексне обстеження серця в Віді поліклініці - в Віді поліклініці ви можете пройти комплексне обстеження серця, яке включає ЕКГ, УЗД серця та консультацію лікаря кардіолога. Додатково: Добовий Холтер ЕКГ, Добовий моніторинг артеріального тиску, деталі на сторінці обстеження серця в Чернігові.

Інші УЗД обстеження в Віді поліклініці

В Віді поліклініці ви можете пройти також інші УЗД обстеження, детальну інформацію та ціни ви можете дізнатись на сторінці УЗД в Чернігові.

Запис на УЗД за телефонами

(Вам запропонують обрати зручний для вас день і час для відвідування)

Онлайн запис у Віді поліклініку

Для запису заповніть онлайн форму, вказавши необхідну послугу, зручну дату та час для візиту. З вами зв'яжеться співробітник реєстратури у робочий час.

Запис онлайн

Оплата

Сплатити послугу ви можете готівкою, платіжною карткою Visa/Mastercard, або за допомогою банківського переказу (для юридичних осіб).

Знижки

Діють знижки для воїнів ЗСУ, працівників медицини.

Вища акредитація МОЗ

Сучасні якісні медпослуги

Комфорт для кожного клієнта

Контакти

  • Графік роботи

  • Понеділок-П'ятниця: 08:00 - 18:00
  • Субота: 08:00 - 13:00
  • Неділя: вихідний